Küçükbakkalköy Mah. Kocaceviz Cad. No:6/A Ataşehir / İSTANBUL

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Uzun zaman önce başlayan sağlık sektöründeki deneyimlerimizi bir çatı altında toplamak üzere kurduğumuz ES Health Pharma İlaç Pazarlama Limited Şirketi 2016 yılında İstanbul Anadolu Yakasında iş hayatına başlamıştır. Sağlık sektöründe her geçen gün gelişen teknolojiyle uyumlu olarak çalışan firmamız genel sağlık ve kozmetik ürünleri ile kaliteli ürünleri tüketiciye ekonomik olarak sunmayı amaç edinmiştir.

Her geçen gün ürün gamına yeni ürünler ekleyen ES Health Pharma Sağlık ve Eczacılık sektöründe tüketilen antiseptiklerin yanı sıra kozmetik ürünleri ile de geniş kitlelere hitap ederek, bitkisel yağlar ve kremler ile de pazarda yerini almıştır.

Yapılan Pazar araştırmaları sonucunda elde edilen veriler dikkate alınarak Eczacılık sektöründe tüketilen ürünlerin üretimini ve tedarikini sağlayan ES Health Pharma; dürüst ve ilkeli çalışma prensibi ile sektörün içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Satış ve Pazarlama ağırlıklı olarak çalışan firmamız gerek kendi markasında bulunan ürünleri, gerekse çözüm ortaklı çalıştığı firmaların ürünlerinin satışını gerçekleştirirken, hassasiyet gösterdiği ilke; ürün kalitesi ve ekonomik olmasıdır. Bu ilke doğrultusunda ürünlerin ilgili bakanlıklardan alınan üretim ve satış izinleri ile tüm ürünler ES Health Pharma güvencesi altındadır.